window_tl
close_normal
window_tr
window_bl window_br
top-r
Home آگهی
top
bar-r
آگهی
پرطرفدارترین ها fav-end
larg-top-r spacer.gif larg-top-l.gif
 
تعرفه آگهی - برای یک ماه
 آگهی عادی رایگان
نیازمندیها (SMS آگهی) Help
رایگان
آگهی عكسدار راهنما
۲۰۰۰ تومان
آگهی ويژه راهنما
۱۰۰۰۰ تومان
[ راهنماي درج آگهي ]
[ چگونه پرداخت کنم ؟ ]
آمار
کاربران آنلاین 42 نفر
بازدید های امروز 3626 بار
کل بازدید ها 90925143 بار
اعضای سایت 67661 نفر
تاریخ آگهی بازدید
۱۳۹۹/۳/۱۶ 1 3626
۱۳۹۹/۳/۱۵ 1 19341
۱۳۹۹/۳/۱۴ 4 22988
۱۳۹۹/۳/۱۳ 3 19909
۱۳۹۹/۳/۱۲ 4 15156
سنجش ديدگاه ها
میهن آگهی را در نگاه اول چگونه دیدید ؟

۵۰ درصد پرسنل وزارت ارتباطات بازنشسته می‌شوند

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ |
تعداد بازدیـد: 313 بار


خبرگزاری فارس: ۵۰ درصد پرسنل وزارت ارتباطات بازنشسته می‌شوند

وزیر ارتباطات گفت:‌ ۵۰ درصد پرسنل وزارت ارتباطات بازنشسته می‌شوند و این یک فرصت مغتنم است اما نباید به دنبال استخدام در بدنه دولت بود و دولت را بزرگتر کرد.

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس،‌ محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات در چهارمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی، اظهار داشت: مقام معظم رهبری می‌گویند به اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی نگاه صنفی نکنید، معنی این حرف مثلاً این است که ما در وزارت ارتباطات سال‌ها دو هلی‌کوپتر در مجموعه پیام داشتیم که بلااستفاده بود و آن را به اورژانس کشور دادیم و منابع این چنینی در کشور فراوان وجود دارد. 

وی ادامه داد:‌ اقتصاد مقاومتی پروژه نیست بلکه مدل اجرای پروژه است، اگر فرهنگسازی نکنیم و شجاعت لازم به معنی قدرت و علم را نداشته باشیم،‌ همه در وضعیت سکون باقی می‌مانیم. 

وی با بیان اینکه فناوری اطلاعات تسهیل‌گر است، گفت: باید ریسک‌ها را بپذیریم. همه به دنبال استخدام هستند زیرا فرهنگ کارآفرینی در کشور جا نیفتاده است.  در وزارت ارتباطات 50 درصد پرسنل بازنشسته می‌شوند و این فرصت را باید غنیمت بشماریم. 

وی گفت: به دنبال استخدام در بدنه دولت نباشید و بنابر هر تبصره و ماده شغل اضافه نکنید، هم‌اکنون یک بدنه بزرگ دولتی داریم و هر چه درمی‌آوریم باید خرج بدنه دولت کنیم. 

وی ادامه داد: از آنجا که نمی‌توان بی‌توجه تعدیل کرد و باید کسی که تعدیل می‌شود در جای دیگر کار کند، اما همین که کسی می‌خواهد تحول ایجاد کند، گروه‌های مختلف صنفی مطالبه می‌کنند و باعث عقب‌نشینی و ترس اقدام‌کننده می‌شوند. 

وی گفت:‌ تا قبل از پایان اسفندماه عملکرد وزارت ارتباطات  در حوزه اقتصاد مقاومتی انتشار خواهد شد. اخبار | تماس با ما | درباره ما | کسب درآمد | ارسال SMS تبليغاتی | قوانین و مقررات | پشتیبانی
larg-bot-r larg-bot-l
bar
footer footer
ads_portal  
footer footer