window_tl
close_normal
window_tr
window_bl window_br
top-r
Home آگهی
top
bar-r
آگهی
پرطرفدارترین ها fav-end
larg-top-r spacer.gif larg-top-l.gif
 
تعرفه آگهی - برای یک ماه
 آگهی عادی رایگان
نیازمندیها (SMS آگهی) Help
رایگان
آگهی عكسدار راهنما
۲۰۰۰ تومان
آگهی ويژه راهنما
۱۰۰۰۰ تومان
[ راهنماي درج آگهي ]
[ چگونه پرداخت کنم ؟ ]
آمار
کاربران آنلاین 53 نفر
بازدید های امروز 4961 بار
کل بازدید ها 90121932 بار
اعضای سایت 67550 نفر
تاریخ آگهی بازدید
۱۳۹۹/۱/۱۸ 8 4961
۱۳۹۹/۱/۱۷ 0 6815
۱۳۹۹/۱/۱۶ 6 7105
۱۳۹۹/۱/۱۵ 1 6580
۱۳۹۹/۱/۱۴ 0 8611
سنجش ديدگاه ها
میهن آگهی را در نگاه اول چگونه دیدید ؟

تاتو بدن در بهترین کلینیک تاتو

بازديد از آگهی: ۱۳ بار
دسته آگهی: زیبایی و بهداشتی (۱۳۹۸/۱۲/۲۵)
تاتو بدن در کلینیک تخصص پریشا تاتو
اگر چه استفاده از تاتوی بدن قدمت طولانی دارد ولی در سال های اخیر با در نظر گرفتن برخی از مزیت های خاصی که تاتو در پوشاندن نازیبایی های بدن دارد شاهد استفاده آن به طور جدی در علم پزشکی هستیم.برای تاتو بدن طرح های مختلفی موجود است شما به راحتی می توانید با سلیقه خود مناسب ترین نوع آن را انتخاب کنید.
تاتو بدن: تاتو چیست؟
آیا به فکر طرح های مختلفی برای تاتو بدن هستید؟ قبل از هر تصمیم گیری با ما همراه باشید تا بتوانید اطلاعات مفیدی در این زمینه به دست آورید به ویژه در بخش های بعدی سعی کرده ایم به طور کلی مراقبت های لازم بعد از تاتوی بدن را در اولویت خود قرار دهیم و نکات جالب و مهمی را در این راستا مطرح کنیم. تاتو همواره جایگاه ویژه ای در طول تاریخ داشته است و در سال های اخیر تصور می شود که توجه افراد به استفاده از انواع آنها تشدید یافته است و افراد در سنین مختلف اعم از دختر و پسرها سعی دارند طرح های مختلفی از تاتو را بر روی بدن خود ثبت کنند.
مراقبت های بعد از تاتو بدن
اگر تصمیم به داشتن تاتو بدن گرفته اید لازم است که مراقبت های جدی را رعایت کنید زیرا در غیر اینصورت ممکن است گرفتار عفونت های جدی شوید که در برخی از مواقع آسیب های جدی به بدن وارد می شود. مراقبت های یاد شده همچنین در ثبت رنگ تاتوی بدن نیز نقش بسیار موثری دارد به همین دلیل همواره باید مد نظر قرار گیرد.
به مدت یک هفته بعد از تاتو بدن باید از پماد ویتامین آ چشمی استفاده کنید برای این منظور می توانید با استفاده از گوش پاک کن پماد یاد شده را بر روی محل تاتو بمالید
به مدت سه روز بعد از انجام تاتو بدن از شستن محل تاتو به طور جدی خودداری کنید زیرا در این حالت رنگ اصلی آن از بین می رود. بعد از سه روز نیز شستن آن با استفاده از صابون های ضدباکتری توصیه می شود که به همراه آب گرم باید محل تاتو به آرامی شسته شود
بانداژ تاتو را تا ۶ ساعت بعد از انجام تاتو برندارید بعد از آن نیز می توانید به آرامی تاتوی یاد شده را برداشته و با استفاده از پماد ویتامین آ محل موجود را چرب کنید در نظر داشته باشید که استفاده از هر گونه پماد دیگری ممنوع است.
از خاراندن و البته کندن پوست محل تاتو در طول دوره درمان آن پرهیز کنید زیرا در این صورت سبب ایجاد عفونتهای شدیدی در این بخش خواهید بود.
تا زمانی که به طور کامل از بهبودی تاتوی بدن مطمئن نشده اید از قرار گرفتن در مقابل نور خورشید به طور مستقیم پرهیز کنید.
کاربرد تاتو در بخش های مختلف
تاتوی بدن اگرچه گزینه محبوبی به ویژه در بین جوانان است ولی امروزه از تاتو در بخش های مختلفی نیز به طور جدی استفاده می شود
از مهمترین کاربردهای تاتو به جز تاتو بدن می توان استفاده از آن در: پزشکی – تکنولوژی
استفاده از تاتو در تکنولوژی به منظور ایجاد یک تصویر جذاب نیست بلکه محققان سعی دارند با استفاده از این نوع از اقدامات برای کنترل دستگاه های الکترونیکی استفاده کنند از سوی دیگر تاتو در پزشکی به ویژه تاتو در بدن برای از بین بردن یا به عبارت بهتر برای پوشاندن یک نازیبایی موجود در بدن استفاده می شود. اگر از سوختگی و یا هر گونه ردپای باقیمانده از یک تصادف و یا یک جراحی خسته شده اید به راحتی می توانید از تاتو بدن برای پوشاندن آنها استفاده کنید استفاده از تاتو در سال های اخیر توجه بسیار زیادی در پزشکی کسب کرده است و افراد می توانند با توجه به سلیقه خود از انواع طرح های تاتو استفاده کنند.
تاتوی بدن در تهران
برای کسب اطلاعات کامل در مورد تاتو بدن تهران با ما در تماس باشید. تنوع وسیعی از انواع تاتو بدن موجود است ما اطلاعات لازم را در اختیار شما به همراه قیمت های پیشنهادی قرار خواهیم داد. تتو کارهای بسیار ماهری امروزه در پایتخت در این زمینه فعالیت دارند. لازم به ذکر است که در بیشتر مواقع افراد استفاده از تاتو را به خاطر نه تنها دلیل علاقه مندی به این نوع اقدامات بلکه از روی اجبار انجام می دهند به عنوان مثال تاتوی بدن بر روی بدن که دچار ماه گرفتگی و سایه ی خاصی است می تواند گزینه خوبی برای پوشش باشد. به همین دلیل باید از تاتو کارهای ماهری برای این منظور راهنمایی های لازم را درخواست کنید تا بتوانید مناسب ترین نوع آن را انتخاب کنید.
قیمت تاتو بدن
هزینه تاتو بدن با در نظر گرفتن سختی طرح و البته مهارت تاتو کار تغییر می کند. معمولا قیمت های مختلفی برای این منظور از شما درخواست می شود. قبل از هر گونه تصمیم گیری می توانید به راحتی طرح و مدل های مختلف تاتوی بدن را انتخاب کنید و اطلاعات کامل در مورد هزینه نهایی هر کدام را به دستت آروید در این صورت می توانید تصمیم خوبی داشته باشید. مهارت پریشا تاتو در این زمینه برای دسترسی به طرحی دلخواه بسیار مهم است زیرا بهره مندی از افرادی که در این زمینه تجربه کافی ندارند نه تنها طرح دلخواه به وجود نخواهد آمد بلکه ممکن است دچار برخی از عوارض های بهره مندی از تاتو بدن نیز باشید.
هزینه درخواستی برای تاتو بدن با در نظر گرفتن نوع تاتوی به کار رفته و البته ابزارهای مورد استفاده می تواند متغیر باشد. تاتوی بدن دارای طرح های مختلفی دارد و با رونق یافتن در این زمینه تاتو کاران نیز سعی دارند طرح های مختلفی را به دست آورند.گفتنی است هزینه ی درخواستی برای تاتو در مرحله ی بعدی به مهارت تاتو کار نیز مربوط می شود.
آشنایی با تاتو بدن
تاتو بدن محبوبیت بسیاری بین برخی از افراد دارد به گونه ای که به جنس مذکر و مونث بودن نیز این علاقه مندی مربوط نمی شود افرادی که به استفاده از انواع مختلف از تاتو در بدن خود علاقه مند هستند دلایل مختلفی برای این منظور دارند . در ادامه به بررسی بیشتر تاتو بدن و البته هزینه های درخواستی برای ان اشاره خواهیم کرد اگر شما نیز از علاقه مندان تاتو هستید با ما همراه باشید تا در این راستا اطلاعات مفیدی را به دست آورید.
همانطور که میدانید تاتو بدن انواع مختلف دارد برخی از افراد استفاده از آن را به عنوان نماد و یا سمبل خاصیی در نظر می گیرد و البته سایر افراد تنها به دلیل علاقه مندی به این نوع نقش و نگارها در بدن خود ترجیح می دهند استفاده از انواع مختلف تاتو بدن را در اولویت خود قرار دهند. دانستن نکات کامل در مورد انتخاب تاتو کار حرفه ای و البته مراقبت های بعد از تاتو می تواند تاثیر بسیار زیادی در نتیجه کار داشته باشد. ناگفته نماند استفاده از تاتو بدن در برخی از مواقع نیز به عنوان پوشاندن نقایص مختلف از جمله نقایص مادرزادی در طب زیبایی و جراحی کاربرد دارد به همین دلیل قبل از تصمیم گیری در این مورد حتما با پزشک خود مشورت داشته باشید. همه این موارد سبب شده است که بازار تاتو کاران رونق بگیرد به ویژه در کشورهای خارجی افراد بیشتری طرفدار انواع مختلف از تاتو بدن هستند.
دلیل تاتو بدن
دلیل تاتوی بدن چیست ؟ بدون تردید دلیل آن در طول سالیان مختلف تحت تاثیر تفکرات مختلف قرار گرفته است. توجه کنید در گذشته استفاده از انواع مختلف از تاتو بر روی بدن به این دلیل بوده که است که فرد از عکس شیر و تصاویر جالبی برای نشان دادن پهلوانی و قدرت خود استفاده می کرد ولی امروزه جنبه ی ارایشی ان بسیار مد نظر است به ویژه در بین بانوان استفاده از نماد های ظریف بسیار مورد توجه قرار گرفته است.
تاتوی بدن عاری از درد نیست ولی اگر تاتو کار حرفه ای برای این منظور انتخاب شود می توان از نتیجه کار به دست آمده مطمئن بود در انتخاب نوع تاتو حتما بسیار فکر کنید زیرا همانطور که میدانید از بین بردن تاتوی طراحی شده بر روی بدن به این راحتی نیست و روش های استفاده از لیزر نیز اگر چه ممکن است به عنوان روش های نوین در نظر گرفته شود ولی هم هزینه بسیاری را به همراه دارد و هم ممکن است در صورت استفاده نامطلوب و یا بیش از حد عوارض جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد در این راستا نیز استفاده از روش های خانگی برای از بین بردن تاتوی بدن هم ممکن است سودمند نباشد و هم ممکن است نیازمند مدت زمان بسیار باشد.
برای این منظور در انتخاب طرح مورد نظر حتما ارزیابی مطلوبی را داشته باشید تا بعدا پشیمان نشوید.
هزینه تاتو بدن
هزینه تاتو بدن با در نظر گرفتن نوع تاتو بدن انتخاب شده و البته مهارت تاتو کار می تواند متغیر باشد به گونه ای که برای این منظور نمیتواند قیمت مشخصی را در نظر گرفت. قبل از اقدام به انتخاب هر گونه تاتو بدن می توانید اطلاعات کامل در مورد هزینه ان و البته مراقبت های بعدی را دریافت کنید. توجه داشته باشید به رمراقبت های بعدی تاکید بیشتری داریم زیرا در صورتی که به طور موثر مراقبت های یاد شده صورت نگیرد نه تنها نتیجه کار مطلوب نخواهد بود بلکه ممکن است به عفونت های بسیاری نیز منجر گردد.
هزینه تاتو بدن را می تواند همه ی ابزارهی به کار رفته برای تاتوی بدن نیز تحت تاثیر قرار دهد به همین دلیل اگر تاتو کاران مختلف هزینه های متفاوت درخواستی می کنند دلیل این امر می تواند به استفاده از ابزارهای مختلف مربوط گردد. علاوه بر اینکه برخی از افراد به نا به به دلایل مختلف به داشتن تاتو بر روی بدن خود علاقه مند هستند نمی توانیم خاصیت درمانی این روش را نادیده بگیریم. جالب است بدانید که تاتو بدن در فرهنگ های مختلف رواج داشته است و قدمتی بیش از ۴۰۰۰ هزار سال دارد . اطلاعات کامل و دقیقی در مورد نحوه پیدایش و گسترش آن در دسترس نیست . در گذشته از تاتو به عنوان خالکوبی یاد می شد ولی در قسمت بعدی سعی داریم به برخی از مهمترین تفاوت تاو و خالکوبی اشاره کنیم.
مراقبت های بعد از تاتو بدن
عدم توجه به مراقبت های ویژه بعد از تاتو بدن می تواند مشکلات بسیاری را به وجود آورد به همین دلیل معمولا تاتو کاران سعی دارند اطلاعات لازم در این خصوص را در اختیار شما قرار دهند در حالت کلی می توان گفت پوست بعد از تاتو انجام شده حساس تر شده و بیشتر در معرض عفونت های مختلف قرار دارد به همین دلیل لازم است از پوشش مناسبی بعد از اتمام تاتو استفاده شود تا از ورود هرگونه میکروب به لایه های درونی پوست جلوگیری شود. پانسمان انجام شده باید در ساعت های اولیه بعد از تاتو نگهداری شود و بعد از گذر چندین ساعت می توانید آن را باز کرده و با آب ولرم و همچنین صابون محل یاد شده را بشویید در نظر داشته باشید صابون استفاده شده باید بدون بو باشد. برای روزهای بعدی نیز از قرار گرفتن در معرض نور آفتاب و یا استفاده از هرگونه ماده ی شیمیایی و آرایشی دیگر بر روی تاتو پرهیز کنید.
تاتو مخلوطی از رنگ های متفاوت است و برای از بین بردن آن باید از چند مرحله لیزری استفاده شود. البته مزیت تاتوی جدید وجود طرح های مختلف به همراه رنگ بندی های گوناگون می باشد که به فرد کمک می کند حق انتخاب بیشتری داشته باشد. در صورت نیاز به مشاوره در مورد انتخاب تاتی جدید یا سنتی می توانید با تاتو کار مسئول در این زمینه راهنمایی لازم را دریافت کنید. استفاده از انواع مختلف تاتو در ایران غیر قانونی نیست ولی محیط هایی که در آن ها تاتو کاران فعالیت دارند باید از نظر بهداشتی مورد تایید باشند عفونت هایی که در اثر عدم بهداشت کامل یا مراقبت های نادرست ممکن است به وجود آمد در بسیاری از موارد غیر قابل جبران است.

جزييات آگهي دهنده
نام: آکادمی پریشا تاتو
ايميل: email
آدرس سایت: http://www.instagram.com/parisha_tatu
شهر: تهران
آدرس: میدان ونک ، انتهای خیابان ملاصدرا ، نرسیده به اتوبان چمران
تلفن: 09126130533
موبایل: 09126130533
ارتباط با آگهي دهنده
نام:
عنوان :
ايميل:
پيغام:
 

سایر آگهی های این شخص

تاتو صورت در کلینیک پریشا تاتو


تاتو صورت در کلینیک پریشا تاتو دوست داشتن زیبایی یک میل انسانی و طبیعی در همه افراد است. آرایش های روزانه وقت...


سایر آگهی های این گروه

آموزش تخصصی انواع بافتهای روز دنیا و اکستنشن مو


کلاسهای آموزش تخصصی و حرفه ای انواع بافتها ی روز دنیا و اکستنشن مو در سراسر ایران 2013 برای ثبت نام و رزرو...


جدیدترین عطرهای روز دنیا


جدیدترین عطرهای روز دنیا لوازم آرایشی: اکثر ما اغلب در انتخاب عطر و ادکلن مورد نظرخود دچار تردید هایی از...


آموزش تخصصی و حرفه ای تاتو


آموزش تخصصی و حرفه ای تاتو می یوو با چندین سال تجربه با ارائه آلبوم کار در محیط کاملا بهداشتی...


تارا لنز، لنز رنگی، لنز طبی رنگی، لنز طبی ساده، لنز تماسی، لنز زیبایی، لنز چشم، فروشگاه اینترنتی لنز، خرید اینترنتی لنز


تارالنز تخصصی ترین مجموعه لنز تماسی در ایران نماینده تمامی برندهای لنز دارای مجوز بهداشت در ایران نازل...


دستگاه لمینتور و سلفون کش سرد وگرم


کانال تلگرام @ChapoBastebandi سایت فروشگاه: ChapoBastebandi.ir تلفن : 02155361649 مشخصات دستگاه : ضخامت فیلم : 250-18 میکرون...


دستگاه بندانداز برقی اتوماتیک سنس-هیر


دستگاه بندانداز برقی اتوماتیک سنس-هیر نسل جدید دستگاه های موکن برقی دائمی و بادوام ( با حداقل عمر مفید...


رباسین (داروی درمان زخم بستر)


رباسین (داروی درمان زخم بستر) موارد مصرف: درمان انواع زخم – درمان زخم دیابت – درمان زخم بستر. شکل دارویی:...

اخبار | تماس با ما | درباره ما | کسب درآمد | ارسال SMS تبليغاتی | قوانین و مقررات | پشتیبانی
larg-bot-r larg-bot-l
bar
footer footer
ads_portal  
footer footer