window_tl
close_normal
window_tr
window_bl window_br
top-r
Home آگهی
top
bar-r
آگهی
پرطرفدارترین ها fav-end
larg-top-r spacer.gif larg-top-l.gif
 
تعرفه آگهی - برای یک ماه
 آگهی عادی رایگان
نیازمندیها (SMS آگهی) Help
رایگان
آگهی عكسدار راهنما
۲۰۰۰ تومان
آگهی ويژه راهنما
۱۰۰۰۰ تومان
[ راهنماي درج آگهي ]
[ چگونه پرداخت کنم ؟ ]
آمار
کاربران آنلاین 141 نفر
بازدید های امروز 5886 بار
کل بازدید ها 82439267 بار
اعضای سایت 66364 نفر
تاریخ آگهی بازدید
۱۳۹۷/۳/۳ 0 5886
۱۳۹۷/۳/۲ 8 11443
۱۳۹۷/۳/۱ 1 13993
۱۳۹۷/۲/۳۱ 17 11242
۱۳۹۷/۲/۳۰ 6 8622
سنجش ديدگاه ها
میهن آگهی را در نگاه اول چگونه دیدید ؟

تحصیل در مـالــزی

بازديد از آگهی: ۹۹۸ بار
دسته آگهی: آموزشگاه ها (۱۳۸۶/۶/۲۴)
پذیرش از کلیه دانشگاه های مالزی
مرتضـی شریـف(مشاوره تحصیلی شریف)
مدیریت شرکت رسمی پویا اندیشان( به ثبت رسیده در ایران 25673) دارای نمایندگی رسمی از 4 دانشگاه معتبر مالزی: APIIT, USCI, UCTI, LimKokWing و دارای نماینده فردی در دانشگاه های:UPM,UKM,UTM,MMU,USM می باشیم
دارای سابقه طولانی در اعزام دانشجو به صورت تخصصی به کلیه دانشگاههای تا یید شده از سوی ایران در کشور مالزی می باشد. همخوانی بسیاری از آداب و رسوم رایج در آن با ذائقه ملی و مذهبی ایرانیان ما را بر آن داشت تا بعد از تحقیقات فراوان اقدام به معرفی دانشگاههای مالزی به عنوان گزینه ای مناسب جهت ادامه تحصیل دانشجویان ایرانی نماییم .
-------------------------------------------------- ----------تمامی اطلاعات این آگهی محفوظ و متعلق به شرکت پویا اندیشان می باشد.
-------------------------------------------------- ----------
www.iranmalaysia.net
چرا "ادعا می کنیم" دانشگاه های مالزی "تخصص" ماست؟؟
دارای نمایندگی رسمی از 4 دانشگاه معتبر مالزی: APIIT, USCI, UCTI, LimKokWing و دارای نماینده فردی در دانشگاه های:UPM,UKM,UTM,MMU,USM می باشیم که تجربه ای موفق در اخذ پذیرش در تمامی مقاطع تحصیلی و کلیه رشته های دانشگاه های مالزی را به ارمغان داشته است.
-------------------------------------------------- ----------تمامی اطلاعات این آگهی محفوظ و متعلق به شرکت پویا اندیشان می باشد.
-------------------------------------------------- ----------
معرفی دانشگاه UM:
دانشگاهی ثروتمند در کوآلالامپور و بسیار معتبر جهت گذراندن دوره های تحصیلات تکمیلی دانشجویان ایرانی.
دانشگاه UM اولین دانشگاه کشور مالزیست و با مساحتی نزدیک به 309 هکتار در جنوب غربی کوالالامپور پایتخت مالزی واقع شده . دانشگاه مالایا سنتهای قدیم جامعه را کنار گذاشت . کینگ ادوارد هشتم , متصدی قبلی آن کالج پزشکی را در سال 1905 تاسیس کرد .
این کالج برای رفع نیازهای ضروری به دو منظور یکی پزشکی و دیگری آموزشی احداث شده بود . و اینها دست به دست هم داد تا دانشگاه مالایا در اکتبر 1949 شکل گیرد . این بود که با در کنار هم قرار دادن و همکاری یکدیگر اصول وبنیان ملتی جدید را پایه ریزی کرده و نسلی تحصیل کرده و ماهر را روی صحنه آوردند . بنابراین دانشگاه مالایا در هشتم اکتبر 1949 به عنوان موسسه ملی تحصیلات عالی دولت فدرال مالایا و سنگاپور تاسیس شد. رشد و ترقی دانشگاه در دهه اول تاسیس در سال 1959 منجر به مستقل شدن دو دانشگاه یکی در سنگاپور و دیگری در کوالالامپور. در سال 1960 دولت هر دو کشور تمایلشان را برای تغییر شرایط و تبدیل یک دانشگاه ملی اعلام کردند و قوانینی در سال 1961 وضع شد و دانشگاه مالایا در اول ژانویه 1962 تاسیس شد.
"دانش کلید موفقیت" شعار دانشگاه است که انعکاس دهنده فلسفه دانشگاه در سعی و تلاش در کسب علم و دانش در همه زمینه ها سازنده ملتی است موفق و تحصیل کرده و جامعه ای مترقی در علوم وتکنولوژی پیشرفته .
-------------------------------------------------- ---
-------------------------------------------------- ----------تمامی اطلاعات این آگهی محفوظ و متعلق به شرکت پویا اندیشان می باشد.
-------------------------------------------------- ----------
معرفی دانشگاه UPM:
متقاضیان محترم کارشناسی ارشد و دکتری
در حال حاضر این دانشگاه یکی از بهترین دانشگاه های مالری برای تحصیلات تکمیلی است.
خاستگاه دانشگاه پوترا مالزی را میتوان در موسسه کشاورزی دنبال کرد که به طور رسمی در 21می سال 1941 موفق به اهدای 155دیپلم سه ساله و 166 گواهینامه 1 ساله شد و در23 جون 1948 توسط دولت مالزی به عنوان یک کالج رسمی کشاورزی شناخته شد .
در سال 1948 پیشنهاد شد که این کالج به مرتبه دانشگاهی ترفیع یابد البته اگر چه این پیشنهاد به سالهای بعد موکول شد اما سر انجام در سال 1960 دانشکده کشاورزی دانشگاه مالایا تاسیس شد . در اول ژانویه 1962 انجمن مشاوران کالج کشاورزی شروع به کار کرد . تاسیس دانشگاه بر اساس تلفیق کالج کشاورزی مالایا با دانشکده کشاورزی مالایا بود . دانشگاه پوترا مالزی در سال 1973 با سه موسسه دانشگاه کشاورزی دامپروری و کشاورزی و دامپزشکی شروع به کار کرد .در کنار این سه دانشکده شاخه های مختلف علوم پایه هم تدریس می شد. و حدود 1559 دانشجو مشغول به تحصیل بودند در دهه 80 UPM در زمینه های علوم و تکنولوژی نیز گسترش پیدا کرده در سال 1994 UPM طرحهایی را برای گسترش دانشگاهی پست مدرن پایه ریزی کرد که بهترین و به روزترین مهارتها و سیستمها را برای آموزش تکنولوژی و علوم با بهترین و سریعترین توسعه در امر تکنولوژی اطلاعات به کار برد . UPM از آن پس به مکانی دیگر منتقل شد و نام و اعتبارش فراسوی مرزهای ملی شان گسترش یافت اوج این تغییرات در نهایت منجر به تبدیل نام دانشگاه به putra شد که به طور رسمی در 3 آپریل 1997 توسط دکتر ماهاتیر محمد اعلام شد . این یک راه استراتژیک برای به تصویر کشیدن UPM به عنوان مرکزی برای تحصیلات عالی و فراهم کردن بستری مناسب و توانا در زمینه های مختلف تحصیلی در تکنولوژی اطلاعات و گسترش تسهیلات ملی در هزاره جدید بود .
دانشگاه UPM دارای اعتباری جهانی و مرکزی برجسته و ممتاز برای آموزش و تحقیقات است . و در پی آموزش و تربیت دانشجویانیست که معنایی جدید به گسترش , پیشرفت و توسعه علم ودانش می دهد .این دانشگاه به دنبال اهدافیست چون تبدیل شدن به یک دانشگاهی تحقیقاتی با شهرت و آوازه جهانی و مرکزی آموزشی بین المللی ممتاز در خدمات کشاورزی و منابع زیستی , بالا بردن سیستم مدیریتی موثر و شایسته , گسترش و خلق بهترین منابع انسانی و عوامل محیطی کار آمد و شایسته , گسترش فرهنگ تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات در دانشگاه .
امکانات خوابگاهی :
خوابگاههایی که در محوطه دانشگاهی واقع شده دارای انواع مختلف اتاق های 1 ، 2, 4 و 8 نفره و تجهیزاتی چون کافه تریا - سالن چند منظوره - سالن مطالعه - مرکز اینترنت و کامپیوتر - نمازخانه - دستگاههای لباسشویی و... می باشد. در خارج از محوطه دانشگاه آپارتمانهای زیادی در مناطق مختلف موجود می باشد و تقریبا ده تا بیست دقیقه تا دانشگاه فاصله دارد .
-------------------------------------------------- ---
-------------------------------------------------- ----------تمامی اطلاعات این آگهی محفوظ و متعلق به شرکت پویا اندیشان می باشد.
-------------------------------------------------- ----------
معرفی دانشگاه MMU:
دانشگاه MMU در سطح وسیعی پذیرای دانشجویان سراسر دنیاست چون عقیده بر این دارد که دانشگاهی با چندین فرهنک و ملیت این امکان را در اختیار دانشجویان قرار می دهد که تجربیات خود را در زمینه روابط اجتماعی و فرهنگهای متفاوت تقویت کنند و همچنین این شانس را دارند که با مردمی از فرهنگها ونژادهای متفاوت برخورد کنند و فرهنگی مشترک را در بین خود گسترش دهند .
MMU مفتخر است که شامل دانشجویانی از 78 کشور دنیا در همه مقاطع تحصیلیست .این دانشگاه با کیفیت بالای آمو.زشی و با اهدافی که در جهت تربیت دانشجویانی که همگام با پیشرفت تکنولوژی IT و صنعت مالتی مدیا در هزاره سوم پیش می روند و بالا بردن توانایی دانشجویان درابداع و نوآوری وکسب مهارتهای شغلی پایه گذاری شده است.
دانشگاه مالتی مدیا ، هم از نظر امکانات با معروف ترین دانشگاه های آمریکا و اروپا رقابت می کند و چه از نظر اعتبار که تمام رشته های آن در ایران و جها ن معتبر شناخته میشود .
شیوه آموزشی در دانشگاه MMU یکی از بهترین و مدرنترین شیوه ها ی آموزشی در بین دانشگاههای مالزیست . همه پرسنل دانشگاه ا ز سبک آموزشی مالتی مدیا استفاده می کنند . واحدهای درسی بصورت On-line ارائه میشود که در هر مکان و زمانی قابل دسترس است و همچنین کتابخانه هایی درجه یک با دسترسی به تکنولوژی اطلاعاتی بهترین امکانات تحقیقاتی را برا ی بیش از 1700 دانشجو فراهم می کند .
MMUدر طی این سالها از شهرت و افتخاری جهانی برخوردار شده و یکی از اهدافش حضور در عرصه های جهانیست. این دانشگاه با سازمانهای صنعتی و موسسات و کمپانیهای مختلف محلی , ملی و بین المللی چون Motorola, NTT , Siemns , Nokia , Alkatel , Fujitso, Microsoft در زمینه پروژه ها و طرحهای تحقیقاتی مشارکت دارد .
خوابگاه های دانشگاه MMU:
از تعهدات این دانشگاست که محیطی از هر جهت مساعد برای آموزش فراهم کند. دانشگاه MMU سطح وسیعی از خدمات پشتیبانی , مشاوره ای و اجرایی برای همه دانشجویانش فراهم کرده است . هر دو مجموعه دانشگاهی دارای سیستمهای گویا , مراکز خرید , خوابگاه, خدمات مشاوره ای , امکانات ورزشی و سالنهای غذا خوری می باشد.
دانشگاه در هر مجموعه دارای یک کتابخانه است . هر کتابخانه شامل مجموعه کاملی از کتابها و مجله ها و سیستمهای الکترونیکی, بانک اطلاعاتی آنلاین , CD_ROM , مالتی مدیا و ویدیو تیپ است که همگی بخشی از خدمات دانشگاست .
این دانشگاه دارای دو مجتمع دانشگاهی می باشد:
1-مجتمع سایبرجایا؛
این مجتمع درمحوطه ای به مساحت 80 هکتار واقع شده و با امکاناتی چون سیستمهای ساختمانی هوشمند و سیستم مدیریتی یکپارچه مجتمع و امکانات و تسهیلات آموزش مالتی مدیا تجهیز شده است .
این مجتمع در ماه جون سال 1999 اقدام به کار کرد . این مجتمع با مصافتی کمتر از 20 دقیقه رانندگی تا فرودگاه بین المللی کوالالامپور فاصله دارد .
دانشگاههای IT , مهندسی , خلاقیت مالتی مدیا و مدیریت در این مجتمع واقع شده است و در حال حاضر بالغ بر 9000 دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیلند .
2-مجتمع دانشگاهی ملاکا:
ملاکا یکی از شهرهای تاریخی مالزیست و در سواحل غربی , Peninsular و 200 کیلومتری جنوب کوالالامپور واقع شده است. این مجتمع یک محوطه به مساحت 21 هکتار و در نزدیکی یک منطقه مسکونی واقع شده است که مردمی با چندین نژاد در کمال آرامش در کنار یکدیگر قرار دارند . رشد و شکوفایی صنعتی و مناظر زیبای و دیدنی Ayer Keroh نظر توریستهای زیادی را به خود جلب کرده است .
شهر تاریخی ملاکا به دو بخش جدید و قدیم تقسیم می شود . بخش قدیم بافت تاریخی خود را که مدیون میراث ساختمانها و معماریست حفظ کرده و خیلی دیگر از جذابیتهای تاریخی در کوچه هایی باریک محصور شده . ملاکا جاییست برای آنها که درپی شکار گنجینه هایی هستند که از گذشته به جا مانده . بخش جدید در امتداد رود خانه ملاکا واقع شده واز احیاء زمین از دریا احداث شده است .این شهر با داشتن مراکز خرید مدرن و پذیراییهایی با چینش غذاهای عجیب و شگفت آور توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است .
این مجتمع شامل مراکز پیش دانشگاهی و دانشگاههای مهندسی و تکنولوژی , علوم اطلاعاتی و تکنولوژی , حقوق و تجارت است .
-------------------------------------------------- ---
-------------------------------------------------- ----------تمامی اطلاعات این آگهی محفوظ و متعلق به شرکت پویا اندیشان می باشد.
-------------------------------------------------- ----------
شهـریــه های تحصیل در مالــزی ------------------
کارشناسی:
دوره چهار ساله برای رشته های مهندسی الکترونیک و مکانیک و دوره سه ساله برای سایر رشته ها در نظر گرفته شده است. هزینه بطور میانگین سالیانه بین 3000 تا 4000 دلار امریکا می باشد.
کارشناسی ارشد:
دوره دو ساله شهریه ای معادل سه هزار دلار آمریکا دارد که در چهار قسط ابتدای هر ترم توسط دانشجو به دانشگاه پرداخت مِشود.
دوره دکتری :
که معمولا چهار سال طول میکشد و کلاَ بین چهار تا شش هزار دلار آمریکا شهریه دارد که به صورت اقساط پرداخت میشود.
-------------------------------------------------- ---
-------------------------------------------------- ----------تمامی اطلاعات این آگهی محفوظ و متعلق به شرکت پویا اندیشان می باشد.
-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------
مـدارک لازم بـرای پـذیــرش
-------------------------------------------------- ---
مدارک دوره های کارشناسی:
1) فرم داوطلب تکمیل شده مخصوص داوطلبین دانشگاه مورد نظر جهت پذیرش تحصیلی.- 1 نسخه
2) ریز نمرات و اصل مدرک کارشناسی به صورت ترجمه رسمی به زبان انگلیسی و مهر وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران -2 نسخه
3) ریز نمرات و اصل مدرک کارشناسی ارشد به صورت ترجمه رسمی به زبان انگلیسی و مهر وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران -2 نسخه
4) چهارده قطعه عکس پاسپورت سایز .
5) برگردان انگلیسی گذرنامه بصورت رسمی _2 نسخه
6) کپی گذرنامه برابر اصل با تائید وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران- 2 نسخه
7) کپی معمولی از تمام صفحات گذرنامه.- 3 نسخه
8) فرم توصیه نامه که توسط دو نفر از اساتید دانشکاه و یا همکاران آشنا با شما می بایست تکمیل شده و بصورت مهر و موم در پاکت سر بسته ارائه شود.- 2نسخه
9) نامه تائید پشتوانه مالی: برای تهیه این نامه باید مبلغ هفت ملیون تومان را در حساب بانکی خود یا پدر و مادر واریز کرده و همان روز از بانک نامه تائیدیه بگیرید. روابط بین الملل بانک مورد نظر ممکن است نامه شما را به زبان انگلیسی ارائه دهد، در غیر اینصورت شما می توانید ترجمه رسمی نامه را ارائه دهید. بعد از اخذ نامه تائیدیه (همان روز) می توانید این مبلغ را از حساب خود خارج کنید.- 1 نسخه
10) مدرک یادگیری زبان انگلیسی که بیانگر گذراندن دوره های آموزش زبان آنگلیسی باشد. - 1 نسخه
11) ریزومه انگلیسی، شما می توانید تمامی سوابق کاری و فهرست کارهای علمی و عملی و مقالات ارائه شده مرتبط با رشته تحصیلی خود را بصورت ترجمه رسمی ضمیمه ریزومه خود کنید.- 1 نسخه
-------------------------------------------------- ---
مدارک دوره های ارشد و دکتری:
1) فرم داوطلب تکمیل شده مخصوص داوطلبین دانشگاه مورد نظر جهت پذیرش تحصیلی.- 1 نسخه
2) ریز نمرات و اصل مدرک کارشناسی به صورت ترجمه رسمی به زبان انگلیسی و مهر وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران -2 نسخه
3) ریز نمرات و اصل مدرک کارشناسی ارشد به صورت ترجمه رسمی به زبان انگلیسی و مهر وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران -2 نسخه
4) چهارده قطعه عکس پاسپورت سایز .
5) برگردان انگلیسی گذرنامه بصورت رسمی _2 نسخه
6) کپی گذرنامه برابر اصل با تائید وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران- 2 نسخه
7) کپی معمولی از تمام صفحات گذرنامه.- 3 نسخه
8) فرم توصیه نامه که توسط دو نفر از اساتید دانشکاه و یا همکاران آشنا با شما می بایست تکمیل شده و بصورت مهر و موم در پاکت سر بسته ارائه شود.- 2نسخه
9) نامه تائید پشتوانه مالی: برای تهیه این نامه باید مبلغ هفت ملیون تومان را در حساب بانکی خود یا پدر و مادر واریز کرده و همان روز از بانک نامه تائیدیه بگیرید. روابط بین الملل بانک مورد نظر ممکن است نامه شما را به زبان انگلیسی ارائه دهد، در غیر اینصورت شما می توانید ترجمه رسمی نامه را ارائه دهید. بعد از اخذ نامه تائیدیه (همان روز) می توانید این مبلغ را از حساب خود خارج کنید.- 1 نسخه
10) پروپزال: خلاصه ای از طرح و پروژه مورد نظر داوطلب برای تحصیل وتحقیق و مرتبط با رشته تحصیلی که درحدود 300 کلمه و به زبان انگلیسی می بایست ارائه شود. پروپزال داوطلبین نقش بسزایی در پذیرش شدن ایفا می کند لذا پیشنهاد می شود که با این مرکز حتما در رابطه با تهیه آن مشورت نمائید. - 2 نسخه
11) مدرک یادگیری زبان انگلیسی که بیانگر گذراندن دوره های آموزش زبان آنگلیسی باشد. - 1 نسخه
12) ریزومه انگلیسی، شما می توانید تمامی سوابق کاری و فهرست کارهای علمی و عملی و مقالات ارائه شده مرتبط با رشته تحصیلی خود را بصورت ترجمه رسمی ضمیمه ریزومه خود کنید.- 1 نسخه
شایان ذکر است "کپی برابر با اصل شده رسمی" هریک از مدارک فوق مورد تائید می باشد.

جزييات آگهي دهنده
نام: مرتضی شریف
ايميل: email
آدرس سایت: http://www.iranmalaysia.net
شهر: مشهد
آدرس: بین هاشمیه 27 و 29 ساختمان اسکان طبقه دوم واحد 3
موبایل: 09123987233
ارتباط با آگهي دهنده
نام:
عنوان :
ايميل:
پيغام:
 

سایر آگهی های این گروه

کانون زبان پارسایان


کانون زبان پارسایان در 3 شعبه گیشا و توحید و رسالت برگزار می کند: آموزش زبانهای انگلیسی ، فرانسه ، آلمانی ،...


تندخوانی در تبریز


دوره های تندخوانی با استفاده از متد دانشگاه هاروارد سرعت مطالعه ی شما را به بیش از 5 برابر افزایش داده و عادت...


کالج تخصصی کسب و کار


Amoozan Business College دارای مجوز از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری ، مرکز آموزش مدیریت دولتی دوره...


تدریس خصوصی انگلیسی از پایه تا IELTS


* مبتدی تا پیشرفته * دوره های فشرده مکالمه مناسب برای عازمین خارج کشور اعم از : دانشجو ، تاجر و مسافر * دوره...


آموزش های مربوط به افراد جویای کار


آموزش های فنی و حرفه ای راهی کوتاهتر برای اشتغال و ادامه تحصیل آموزش دوره های ICDL و ICT ویژه دانشجویان و...


آموزشگاه تعمیر لب تاپ|اموزش تعمیر نوت بوک


** قویترین مرکز آموزشی در ایران ** ===================== بصورت کاملا عملی و 100% تضمینی نحوه عملکرد آموزشی : 1. آموزش...


آموزش مهندسی معکوس مقدماتی و پیشرفته


آموزش مهندسی معکوس مقدماتی و پیشرفته مرکز آموزشهای تخصصی الکترونیک و فن آوری بردهای دیجیتال یکی از پر...


آموزش تعمیر ماشین های اداری|پرینتر|فتوکپی|فکس


شنایی و تعمیرات انواع مدلهای پرینتر شامل: EPSON - CANON - SAMSUNG - BROTHER - HP - LEXMARK آشنایی و تعمیرات انواع مدلهای...


آموزش ساخت تابلوروان


ساخت انواع تابلوهای ثابت پلکسی و تابلوهای روان تک رنگ وچهار رنگLED 1- آموزش ساخت تابلوروان در آموزش ساخت...


آموزش تخصصی 3DMAX


تدریس کاربردی و عملی3DMAXبه همراه v-ray در این دوره با انجام چند پروژه معماری از ابتدا تا انتها می توانید این...


آموزش تعمیر دوربین دیجیتال|تعمیر دوربین فیلمبرداری


کی از سخت ترین دورهای آموزشی تعمیات دوربین دیجیتال (عکاسی و فیلمبرداری) میباشد. کارآموز در این دوره با انواع...


آموزش اتوکد


1-تعریف نقشه و انواع آن 2-اصول نقشه کشی و کاربرد خطوط و نماهای استاندارد و مقیاس ترسیم 3-آشنایی با ابعاد کاغذ و...


آموزشگاه کامپیوتر، حسابداری، نقشه کشی


تاسیس 1386 برگزارکننده دوره های کامپیوتر، حسابداری، نقشه کشی و مدیریت تحت نظر سازمان فنی حرفه ای کشور با...


دیپلم


موسسه آموزشی گزینه اول تبریز اخذ دیپلم (در تبریز) با آسان ترین وجه و در کمترین زمان ممکن ( حتی اگر شاغلید)...


آموزش جامع solidworks


آموزش جامع solidworks : solidwork محصولی از شرکت نرم افزاری معتبر Dassault Systems می باشد. نرم افزار سالیدورک را می توان به...

اخبار | تماس با ما | درباره ما | کسب درآمد | ارسال SMS تبليغاتی | قوانین و مقررات | پشتیبانی
larg-bot-r larg-bot-l
bar
footer footer
ads_portal  
footer footer