اختلال سیستم جدید پست بانک و سرگردانی دریافت‌کنندگان یارانه در روستاهاخبرگزاری فارس: اختلال سیستم جدید پست بانک و سرگردانی دریافت‌کنندگان یارانه در روستاها

مشتریان پست بانک در روستاها اعلام می‌کنند که به دلیل اختلال سیستم جدید این بانک هنگام دریافت هفتادوسومین مرحله توزیع یارانه در روستاها دچار مشکل شده‌اند.

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، دارندگان حساب‌های پست بانک در روستاها و کارگزاران این بانک در روستاها از اختلال سیستم این بانک در مرحله اخیر واریز یارانه‌ها خبر می‌دهند.

مشترکان این بانک اعلام می‌کنند که روزگذشته در جریان واریز یارانه‌ها دسترسی به سیستم این بانک از جمله برداشت وجه، خرید اینترنتی و عملیات کارت به کارت به شدت کند و در بسیاری مواقع قطع بوده است.

پیش از این نیز اشکال در واریز یارانه دارندگان حساب در این بانک گزارش شده بوده است که علت آن، اشکال در سخت‌افزار لیست دریافت‌کنندگان یارانه اعلام شد.

از ابتدای امسال پست بانک با تغییر نرم‌افزار سیستم بانکی خود نرم‌افزار پیشرفته‌تری را در شعب راه‌اندازی کرده است.

کارگزاران این بانک در روستاها اعلام می‌کنند در پی این ارتقای سیستم بروز اشکال در حین عملیات بانکی این بانک افزایش یافته  که باعث نارضایتی کارگزاران و مشتریان این بانک طی ده روز گذشته شده است.

تاریخ انتشار : 1396/1/28