شکلک های جدید اپل از راه رسیدخبرگزاری فارس: شکلک های جدید اپل از راه رسید

شرکت اپل انبوهی از شکلک‌ها یا ایموجی‌های جدید خود را برای استفاده کاربران عرضه کرده است که در میان آنها تصاویر زنان باحجاب و مردان دارای محاسن دیده می‌شود.

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس به نقل از پی سی مگ، از جمله این شکلک های تازه که مورد توجه قرار گرفته اند می توان به فردی که در حال تمرین یوگاست، زنی در حال بچه داری، فردی که کله اش منفجر شده و غیره اشاره کرد.

هدف اپل از این کار بزرگداشت روز جهانی ایموجی بوده است. اپل می گوید این شکلک ها برای کاربران سیستم عامل خاص این شرکت یعنی iOS،  macOS و  watchOSقابل استفاده خواهد بود.

این ایموجی ها به تدریج به سیستم عامل های اپل اضافه می شود و انتظار می رود عموم کاربران بتوانند تا قبل از پایان سال 2017 از آنها استفاده کنند.

اپل می گوید هدف از طراحی شکلک های یاد شده این بوده که کاربران راحت تر و دقیق تر بتوانند احساسات خود را بیان کنند و بدین منظور از تنوع بیشتری بهره مند باشند.

علاوه بر این تصاویر تعداد زیادی از حیوانات واقعی و افسانه ای و مخلوقات کره زمین و چهره هایی با حالت های متنوع به این مجموعه اضافه شده است. نکته جالب اینکه اپل حتی یک ایموجی جدید خود را به یکی از شخصیت های سریال Game of Thrones اختصاص داده که عرضه قسمت نخست فصل اول آن در روزهای اخیر مورد توجه قرار گرفته است. شکلک یاد شده مربوط به Daenerys Targaryen است.

تاریخ انتشار : 1396/4/27