window_tl
close_normal
window_tr
window_bl window_br
top-r
Home آگهی
top
bar-r
آگهی
پرطرفدارترین ها fav-end
larg-top-r spacer.gif larg-top-l.gif
 
تعرفه آگهی - برای یک ماه
 آگهی عادی رایگان
نیازمندیها (SMS آگهی) Help
رایگان
آگهی عكسدار راهنما
۲۰۰۰ تومان
آگهی ويژه راهنما
۱۰۰۰۰ تومان
[ راهنماي درج آگهي ]
[ چگونه پرداخت کنم ؟ ]
آمار
کاربران آنلاین 107 نفر
بازدید های امروز 4295 بار
کل بازدید ها 93176956 بار
اعضای سایت 67983 نفر
تاریخ آگهی بازدید
۱۳۹۹/۸/۵ 2 4295
۱۳۹۹/۸/۴ 2 18258
۱۳۹۹/۸/۳ 4 13021
۱۳۹۹/۸/۲ 3 13740
۱۳۹۹/۸/۱ 2 12130
سنجش ديدگاه ها
میهن آگهی را در نگاه اول چگونه دیدید ؟
۱ - نهادینه شدن فرهنگ تجارت الکترونیک چه دستاوردی به همراه دارد؟

فهرست وار به این دستاورد ها چنین خواهد بود: • کمک به حل معضل بیکاری جلوگیری از به هدر رفتن سرمایه های ملی نظیر بنزین • جلوگیری از آلودگی هوا ارائه مناسب خدمات قبل و پس از فروش ( خدمات مشتری غیر استاندارد ) تسهیل در جهت تاسیس محل کسب و کار برای جوانان بدون نیاز به سرمایه هنگفت. و ...

۲ - منظور از فروشگاه اینترنتی چیست ؟

فروشگاه اینترنتی یکی از ابزارهای تجارت الکترونیک در دنیای مجازیست هر انسان عاقلی میداند که در کنار تجارت سنتی نیاز به یک فروشگاه اینترنتی کاملا حس میشود . در اینکه ما ناگزیر به استفاده از این ابزارها برای بقای تجاری هستیم شکی نیست و این یک اصل است که نیاز مشتری بومی محدود است و چنانچه کسی این مهم را جدی نگیرد در بازار رقابت جایی نخواهد داشت.

۳ - منظور از عبارات B2B ، B2C ، B2G ، C2B و C2C در تجارت الکترونیکی چیست؟

B2B عبارت است از اختصار اصطلاح Business-to-Business در دنیای تجارت الکترونیکی. B2B بازرگانی الکترونیکی بین کمپانی ها ( شرکت ها ) می باشد که معمولا" بین خریدار و تامین کننده را شامل می شود. ( نه فروشنده و مصرف کننده ) B2C عبارت است از اختصار اصطلاح Business-to-Customer که برقراری رابطه تجاری بین کسبه، بنگاه های تجاری، شرکت ها و ... به صورت الکترونیکی را شامل می شود. B2G عبارت است ار اختصار اصطلاح Business-to-Government که شامل شکلی از تجارت الکترونیکی بین بنگاه های تجاری، شرکت ها و به طور کلی تجار با دولت را شامل می شود. C2B عبارت است اختصار اصطلاح Customer-to-Business به معنی برقراری رابطه تجاری از طرف مشتری یا مصرف کننده با تجار، کسبه و شرکت ها می باشد.

۴ - معمولا فروشگاه اینترنتی بدرد چه کسانی میخورد ؟

استفاده از فروشگاه اینترنتی محدودیتی ندارد ، هر کس در هر جا و در هر صنفی که باشد میتواند از این ابزار قدرتمند تجاری نهایت استفاده را ببرد . حتی کسانی که در خانه کار میکنند میتوانند از این ابزار استفاده کنند . حتی بانوانی که در خانه لوازم و صنایع دستی تولید میکنند مثل : عروسک سازی ،‌ قلابدوزی ، دوخت لباس و ژاکت بافی ، و لوازم تزئینی که با خمیر مخصوص ساخته میشود همه و همه میتوانند از این فروشگاه اینترنتی استفاده نمایند .

۵ - چرا تجارت الکترونیک در زمان حال از اهمیت ویژه برخوردار است؟

درعصر حاضر رقابت شدیدی بین تولیدکنندگان و عرضه کنندگان محصولات وجود دارد. از طرفی مشتریان خواهان دریافت خدمات و کالاهایی با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت می باشند و تجارت الکترونیک این امکان را فراهم می سازد که تولیدکننده وعرضه کننده و یا مشتری بدون درنظرگرفتن فواصل جغرافیایی در دامنه وسیع تری بتوانند یکدیگر را بیابند. این بدین معنا می باشد که تولیدکنندگان و یا عرضه کنندگان خدمات و محصولات می توانند با استفاده از تجارت الکترونیک و با صرف حداقل هزینه در هر نقطه از کره زمین برای کالای خود مشتری مناسب راشته باشند. از طرف دیگر مشتریان نیز دقیقا مطابق با سلیقه و بودجه خود به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن می توانند به خدمات مورد نظر دستیابی پیدا کنند.

۶ - چرا باید تبلیغ کرد اصلا تبلیغات به چه درد میخورد ؟

این شعار ماست : تبلیغات ، رمز ماندگاری!!! در دنیای امروز که عصر تکنولوژی و ارتباط است تبلیغات جزء لاینفک زندگی امروزی بوده و بدون آن ، ماندگاری ممکن نخواهد بود برای بقای تجاری و ماندگاری در عرصه تجارت باید به تبلیغات اهمیت داد و آن را جدی گرفت . شرکتهای بزرگ ، موسسات خصوصی و .... تمام کسانی که در زمینه تجارت موفق بودند تبلیغات را بصورت جدی دنبال کرده و از آن بهره گرفته اند .

۷ - تجارت الکترونیکی چیست؟

اگر بخواهیم به این سوال پاسخ مختصر و روشنی داده باشیم، تجارت الکترونیکی یعنی "خرید و فروش کالا یا خدمات از طریق اینترنت

۸ - آیا تجارت الکترونیکی امری پیچیده و دست نیافتنی است؟

ممکن است تا به حال بارها و بارها واژه "تجارت الکترونیکی" را شنیده باشید. اما شاید ندانیدکه معنایی بسیار ساده و امروزی ورای این واژه به ظاهر پیچیده نهفته است. حتماً تصور می کنید که منظور از "الکترونیک" همان دنیای پیچیده ای است که تنها متخصصین علوم الکترونیکی از آن آگاهی دارندولی نکته در این جاست که تجارت الکترونیک یعنی ادامه زندگی در عصر امروز، در حقیقت آسایش هر چه بیشتر در کنار تکنولوژی نوین در یک عبارت یعنی داد و ستد و انجام فعالیت های بین سازمانی با استفاده از امکانات الکترونیکی. از داد و ستد اطلاعات گرفته تا امور بازرگانی و غیره .

۹ - تجارت الکترونیکی چه مزایایی دارد؟

• خرید و فروش به سهولت انجام می گیرد. • مشتری قدرت انتخاب بالائی دارد. (در مدت کوتاهی به فروشگاه های مختلف سر زده و کالای مطلوب خود را انتخاب می کند.) وقت و هزینه مشتری با گشت وگذار در بازار هدر نمی رود. • در صورت همگانی شدن این نوع تجارت، مشکلات بزرگ و لاینحل شهرهای بزرگی مثل تهران (ترافیک، آلودگی هوا و ...) حل می شود


اخبار | تماس با ما | درباره ما | کسب درآمد | ارسال SMS تبليغاتی | قوانین و مقررات | پشتیبانی
larg-bot-r larg-bot-l
bar
footer footer
ads_portal  
footer footer